Paracetamol Laboratoria Polfałódź

tabletki

produkt dostępny bez recepty

paracetamol

Dawka:

500 mg
brak ofert

Opakowanie:

50 tabletek
niedostępny

Więcej informacji o Paracetamol Laboratoria Polfałódź

BIOFARM PARACETAMOL 500 mg 10 tabletekWskazaniaParacetamol Biofarm stosuje się w bólach różnego pochodzenia i o różnym natężeniu. Szczególnie zalecany jest w bólach głowy, migrenach, w bólach reumatycznych, stawowych, mięśniowych i kostnych, w bólach ...
BIOFARM PARACETAMOL 500 mg 10 tabletek

Wskazania

Paracetamol Biofarm stosuje się w bólach różnego pochodzenia i o różnym natężeniu. Szczególnie zalecany jest w bólach głowy, migrenach, w bólach reumatycznych, stawowych, mięśniowych i kostnych, w bólach kręgosłupa, nerwobólach, bólach menstruacyjnych, w bólach zębów. Gorączka w przebiegu przeziębienia i (lub) grypy.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na paracetamol lub inny składnik preparatu,

choroba alkoholowa,

ciężka niewydolność wątroby lub nerek.

Skład

1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum).

Wykaz substancji pomocniczych:

Skrobia żelowana,

Krospowidon,

Powidon,

Kwas stearynowy,

Magnezu stearynian.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.