Gripex Hot

proszek (do wytworzenia płynu)

produkt dostępny bez recepty

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

+

paracetamol

+

Fenylefryna (phenylephrine)

Opakowanie:

12 torebek 4 gramy
dostępny, cena 27,00 zł

Koszyk:

27,00 zł

Więcej informacji o Gripex Hot

GRIPEX HotActive x 8 saszetekGripex HotActive to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia, grypy i chorób grypopodobnych. Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawó...
GRIPEX HotActive x 8 saszetek

Gripex HotActive to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia, grypy i chorób grypopodobnych. Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia i grypy.

Skład:

Paracetamol (650mg), fenylefryna (10mg), witamina C (50mg).

Działanie:

Gripex HotActiv zawiera specjalnie dobrane składniki, których działanie zostało potwierdzone naukowo

Paracetamol (650mg) zwalcza gorączkę oraz bóle głowy, mięśni i gardła. Fenylefryna (10mg) zwalcza katar i udrożnia nos. Witamina C (50mg) wspomaga odporność organizmu w walce z infekcją.

Wskazania:

Lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia, grypy i chorób grypopodobnych. Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie, zapaleniu zatok przynosowych, alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa i naczynioruchowym obrzęku błony śluzowej nosa.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.