Gripex Hot Max

proszek (do wytworzenia płynu)

produkt dostępny bez recepty

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

+

paracetamol

+

Fenylefryna (phenylephrine)

Opakowanie:

8 torebek
dostępny, cena 25,00 zł

Koszyk:

25,00 zł

Więcej informacji o Gripex Hot Max

Skład:1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 1000 mg, kwas askorbowy 100 mg, chlorowodorek fenylefryny 12,2 mg.Działanie:Lek zaliczany jest do szerokiej grupy złożonych preparatów przeznaczonych do podawania doustnego w postaci roztworu. Z...
Skład:

1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 1000 mg, kwas askorbowy

100 mg, chlorowodorek fenylefryny 12,2 mg.

Działanie:

Lek zaliczany jest do szerokiej grupy złożonych preparatów przeznaczonych

do podawania doustnego w postaci roztworu. Zawiera substancje

(paracetamol), które wykazują właściwości łagodzące dolegliwości bólowe i

zmniejszają podwyższoną ciepłotę ciała. Chlorowodorek fenylefryny prowadzi

do obkurczenia naczyń krwionośnych i udrożnienia przewodów nosowych.

Witamina C uczestniczy w różnych procesach biologicznych i dlatego

wspomaga działanie układu odpornościowego. Wykazuje właściwości

przeciwutleniające i chroni przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.

Wskazania:

Preparat zalecany jest w czasie kuracji leczniczej grypy oraz

przeziębienia, którym towarzyszą takie objawy jak ból głowy, gardła,

zatok, drgawki, bóle mięśniowo-stawowe oraz nieżyt nosa.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.