Paracetamol Teva (Omnipap)

tabletki powlekane

produkt dostępny bez recepty

paracetamol

Więcej informacji o Paracetamol Teva (Omnipap)

PARACETAMOL 123RATIO TABL.500MGDziałanie: Paracetamol 123 ratio jest lekiem, który łagodzi ból i zmniejsza gorączkę ( przeciwbólowym i przeciwgorączkowym). Wskazania: Lek jest stosowany w leczeniu następujących dolegliwości: - łagodny do umiarkowanego...
PARACETAMOL 123RATIO TABL.500MG

Działanie: Paracetamol 123 ratio jest lekiem, który łagodzi ból i zmniejsza gorączkę ( przeciwbólowym i przeciwgorączkowym).

Wskazania: Lek jest stosowany w leczeniu następujących dolegliwości: - łagodny do umiarkowanego ból, - gorączka. Paracetamol 123 ratio, 500 mg jest odpowiednia dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 4 lat ( masa ciała powyżej 17 kg).

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na paracetamol lub którykolwiek z pozostałych składników leku.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.