Ibum Express

kapsułki

produkt dostępny bez recepty

ibuprofen

Dawka:

400 mg

Opakowanie:

24 kapsułki
dostępny, cena 16,50 zł

Koszyk:

16,50 zł

Więcej informacji o Ibum Express

Ibum Forte Minicaps, to lek zawierający jako substancję czynną ibuprofen o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.Skład:Ibuprofen 400mg, makrogol 400 pota...
Ibum Forte Minicaps, to lek zawierający jako substancję czynną ibuprofen o

działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Preparat

przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

Skład:

Ibuprofen 400mg, makrogol 400 potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol

ciekły częsciowo odwodniony, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy

E131

Działanie:

Ibum Forte Micnicaps, w postaci kapsułek miękkich, działających szybko i

skutecznie. Ibum, to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i

przeciwzapalnym, stosowany w przypadkach występowania bólu różnego

pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy, bóle zębów,

bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle po urazach, nerwobóle, bóle

towarzyszące przeziębieniu i grypie. Bolesne miesiączkowanie i stany

gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy,

przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Dawkowanie:

Lek jest przeznaczony dla osób od 12 roku życia. Dawka początkowa to 1

kapsułka (400mg). W razie potrzeby 1 kapsułka co 4-6h. Nie należy stosować

dawki większej niż 1200mg (3 kapsułki) na dobę.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.