Modafen Extra Grip

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

, Zentiva

Opakowanie:

24 tabletki
niedostępny

Koszyk:

Więcej informacji o Modafen Extra Grip

MODAFEN x 24 tabletkiModafen jest wskazany w krótkotrwałym leczeniu objawów nieżytu nosa, ostrego zapalenia nosogardzieli, ostrego zapalenia gardła, ostrego nieżytu trąbki słuchowej.Skład:Ibuprofen 200 mg, Pseudoefedryny chlorowodorek 30 mgDziałanie:L...

Ulotka produktu Modafen Extra Grip

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.