Vicks AntiGrip Complex (SymptoMed Complete) o smaku cytrynowym

proszek (do wytworzenia płynu)

produkt dostępny bez recepty

Gwajafenezyna (guaifenesin)

+

paracetamol

+

Fenylefryna (phenylephrine)

Opakowanie:

10 torebek
dostępny, cena 25,50 zł

Koszyk:

25,50 zł

Więcej informacji o Vicks AntiGrip Complex (SymptoMed Complete) o smaku cytrynowym

VICKS SymptoMed Complete smak cytrynowy proszek x 5 saszetekVicks SymptoMed Complete, to wygodne w użyciu jednorazowe saszetki o smaku cytrynowym, wskazane do stosowania w przebiegu przeziębienia i grypy. Preparat działa łagodząco na objawy towarzyszą...
VICKS SymptoMed Complete smak cytrynowy proszek x 5 saszetek

Vicks SymptoMed Complete, to wygodne w użyciu jednorazowe saszetki o smaku cytrynowym, wskazane do stosowania w przebiegu przeziębienia i grypy. Preparat działa łagodząco na objawy towarzyszące chorobie, takie jak: ból głowy, ból mięśni, gorączka.

Skład:

1 saszetka: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezy, 10 mg fenylefryny chlorowodorku.

Działanie:

Vicks SymptoMed Complete o smaku cytrynowym, to proszek w wygodnych do użycia saszetkach, zawierający substancje wpływające na złagodzenie objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie. Środek wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe i wskazany jest przy bólach różnego pochodzenia, takich jak: ból głowy, bóle mięśniowe towarzyszące przeziębieniu i grypie, ból gardła oraz kaszel z odksztuszaniem.

Zastosowanie:

Vicks SymptoMed Complete o smaku cytrynowym, to preparat przeznaczony do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy. Środek łagodzi ból głowy, ból ciała, ból gardła, znosi gorączka.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.