Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu)

produkt dostępny bez recepty

paracetamol

+

Fenyramina (pheniramine)

+

Fenylefryna (phenylephrine)

Opakowanie:

10 torebek
dostępny, cena 25,01 zł

Koszyk:

25,01 zł

Więcej informacji o Theraflu Extra Grip

THERAFLU ExtraGrip x 10 saszetekTheraflu ExtraGRIP stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienie, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluz...
THERAFLU ExtraGrip x 10 saszetek

Theraflu ExtraGRIP stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienie, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa.

Skład:

1 saszetka zawiera: paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, maleinian feniraminy 20mg oraz substancje pomocnicze.

Działanie:

Chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działa pzreciwbólowo i przeciwgorączkowo, maleinian feniraminy - substancja przeciwhistaminowa zmniejszająca produkcję wydzieliny w nosie.

Wskazania:

Theraflu ExtraGRIP stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienie, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle

kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.