Aspirin Effect

granulat (do wytworzenia płynu)

produkt dostępny bez recepty

Kwas acetylosalicylowy (Aspiryna) (acetylsalicylic acid)

Dawka:

500 mg

Opakowanie:

10 torebek
dostępny, cena 19,64 zł

Koszyk:

19,64 zł

Więcej informacji o Aspirin Effect

ASPIRIN EFFECTAspirin Effect, to dawka aspiryny, w postaci wygodnych, jednorazowych saszetek z granulatem, który wystarczy umieścić na języku i rozpuścić – bez popijania wodą. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączko...
ASPIRIN EFFECT

Aspirin Effect, to dawka aspiryny, w postaci wygodnych, jednorazowych saszetek z granulatem, który wystarczy umieścić na języku i rozpuścić – bez popijania wodą. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

Skład:

500 mg Acidum acetylosalicylicum

Działanie:

Aspirin Effect w postaci saszetek z granulatem, które zawierają 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Aspirin Effect, nie wymaga popijania wodą, granulki rozpuszczają się bezpośrednio na języku – bez użycia wody, decyduje to o bardzo szybkim czasie działania i jeszcze większej skuteczności preparatu. Aspirin Effect, wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Środek polecany jest przy występowaniu bólu głowy i bólu mięśniowo-stawowego.

Zastosowanie:

Aspirin Effect, wskazany jest przy występowaniu bólu o lekkim i średnim nasileniu w tym: bóle głowy różnego pochodzenia (np. migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy

Dawkowanie:

Dorośli jednorazowo 1-2 saszetki. Nie należy przyjmować więcej niż 8 saszetek na dobę. Zawartość saszetki wystarczy umieścić bezpośrednio na języku i rozpuścić. Preparat nie wymaga popijania wodą.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.