Tabcin Trend

produkt dostępny bez recepty, kapsułki,

Chlorfenamina (chlorphenamine)

,

paracetamol

,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

, Bayer

Opakowanie:

12 kapsułek
niedostępny

Koszyk:

Opis Tabcin Trend

TABCIN Trend x 12 kapsułekTabcin Trend stosuje się w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy przebiegających z katarem, obrzękiem błony śluzowej nosa i zatok, bólem głowy, uczuciem ogólnego rozbicia, kichaniem, gorączką, drapaniem w gardle i bólem ga...

Skład Tabcin Trend

  • substancje czynne: paracetamol 250 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg, maleinian chlorfenyraminy 2 mg.
  • substancje pomocnicze: glikol polietylenowy 400, glikol propylenowy, woda oczyszczona, powidon K30; w otoczce: sorbitol 70%, glicerol 85%, żelatyna, czerwień koszenilowa A (E 124), błękit brylantowy FCF (E 133), szelak, tytanu dwutlenek (E 171), glikol propylenowy; w tuszu: Edible Ink White S-1-18086: tytanu dwutlenek, szelak zmodyfikowany, alkohol N-butylowy, alkohol izopropylowy, glikol propylenowy.

Ulotka produktu Tabcin Trend

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.