Supremin

produkt dostępny bez recepty, syrop,

Butamirat (butamirate)

, Teva

Dawka:

0,8 mg/ml

Opakowanie:

200 mililitrów
dostępny, cena 23,40 zł

Koszyk:

23,40 zł

Więcej informacji o Supremin

SUPREMIN syrop 200mlSupremin jest lekiem przeciwkaszlowym, łagodzącym suchy ostry kaszel, przeznaczonym dla całej rodziny ( można go stosować u dzieci od 2 roku życia).Skład:1 łyżeczka zawiera 4mg cytrynianu butamiratu oraz substancje pomocnicze.Dzia...

Skład Supremin

  • Substancja czynna: butamiratu cytrynian (0,8 mg/ml),
  • substancje pomocnicze: metylu parahydroksybenzoesan, kwas benzoesowy, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian, maltitol ciekły, aspartam, aromat karmelowo-pomarańczowy (E 34493) (zawiera m.in. glikol propylenowy, etanol, alkohol benzylowy), woda oczyszczona.

Ulotka produktu Supremin

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

)