Pedicetamol

płyn

produkt dostępny bez recepty

paracetamol

Więcej informacji o Pedicetamol

PEDICETAMOL 100mg/ml 30mlPEDICETAMOL to preparat, który zmniejsza podwyższoną temperaturę ciała i łagodzi dolegliwości bólowe o łagodnym bądź przeciętnym charakterze.Skład:1 ml roztworu zawiera 100 mg paracetamolu (10% stężenie)Działanie:Preparat zali...
PEDICETAMOL 100mg/ml 30ml

PEDICETAMOL to preparat, który zmniejsza podwyższoną temperaturę ciała i łagodzi dolegliwości bólowe o łagodnym bądź przeciętnym charakterze.

Skład:

1 ml roztworu zawiera 100 mg paracetamolu (10% stężenie)

Działanie:

Preparat zaliczany jest do szerokiej kategorii leków przeciwbólowych przeznaczonych do stosowania u dzieci. Zawiera paracetamol, który wykazuje właściwości zmniejszające podwyższoną temperaturę ciała oraz łagodzące dolegliwości bólowe.

Wskazania:

Stosować w przypadku zwiększonej ciepłoty ciała utrzymującej się nie dłużej niż 3 dni oraz dolegliwości bólowych o łagodnym bądź przeciętnym nasileniu.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.