Paracetamol Hasco

czopki

produkt dostępny bez recepty

paracetamol

Dawka:

250 mg

Opakowanie:

10 czopków
dostępny, cena 6,00 zł

Koszyk:

6,00 zł

Więcej informacji o Paracetamol Hasco

PARACETAMOL FARMINA 250 mg 10 czopkówWskazaniaPARACETAMOL FARMINA stosowany w bólach różnego pochodzenia (ból głowy, ból zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, ból po zabiegu chirurgicznym lub stomatologicznym); w leczeniu objawowym przeziębienia i ...
PARACETAMOL FARMINA 250 mg 10 czopków

Wskazania

PARACETAMOL FARMINA stosowany w bólach różnego pochodzenia (ból głowy, ból zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, ból po zabiegu chirurgicznym lub stomatologicznym); w leczeniu objawowym przeziębienia i grypy; w celu obniżenia gorączki przy różnych infekcjach oraz po szczepieniach.

Uwaga

nie należy stosować innych leków zawierających paracetamol.

Dawkowanie

lek przeznaczony do podawania doodbytniczego u dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia. Nie przekraczać dawki jednorazowej 10 mg na kilogram masy ciała dziecka. Można podawać 4 razy na dobę po 1 czopku. Stosować nie częściej niż co 4 godziny. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 3 dniach, należy skontaktować się z lekarzem.

Skład

1 czopek zawiera substancję czynną: 250 mg paracetamolu.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.