Apap Noc

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

Difenhydramina (diphenhydramine)

,

paracetamol

, US Pharmacia

Opakowanie:

Koszyk:

16,70 zł

(1,39 zł / szt.)

Opis Apap Noc

Lek APAP Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Skład Apap Noc

  • Substancja czynna zawarta w 1 tabletce: 500 mg paracetamolu, 25 mg chlorowodorku difenhydraminy.

  • Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: skrobia żelowana, powidon, krospowidon, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, magnezu stearynian, skrobia kukurydziana, błękit brylantowy, lak (E 133); otoczka: Opadry Blue YS-1-10524 (hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol 400, błękit brylantowy, lak (E 133), polisorbat 80, carmina (E 132)); otoczka: otoczka bezbarwna (hypromeloza, makrogol 400, makrogol 8000).

Ulotka produktu Apap Noc

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.