Apap Extra

tabletki powlekane

produkt dostępny bez recepty

Kofeina (caffeine)

+

paracetamol

Opakowanie:

10 tabletek
dostępny, cena 11,50 zł

Koszyk:

11,50 zł

Więcej informacji o Apap Extra

Wskazaniem do stosowania są bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrenowe), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe.Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak gorączka.Skład:1 tabletka powlekan...
Wskazaniem do stosowania są bóle o różnej etiologii: głowy (w tym

migrenowe), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe,

pooperacyjne i pourazowe.Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie

jak gorączka.

Skład:

1 tabletka powlekana zawiera:

substancje czynne:

paracetamol 500 mg

kofeina 65 mg

Działanie:

Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo

kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia

ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia.

Wskazania:

Wskazaniem do stosowania są bóle o różnej etiologii: głowy (w tym

migrenowe), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe,

pooperacyjne i pourazowe.

Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak gorączka, bóle gardła,

bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat.: 1-2 tabl. co 4-6 godz. (maksymalnie 8

tabletek na dobę).

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.