Nurofen Zatoki

tabletki powlekane

produkt dostępny bez recepty

ibuprofen

+

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

Opakowanie:

24 tabletki
niedostępny

Koszyk:

Więcej informacji o Nurofen Zatoki

NUROFEN Zatoki x 12 tabletekNUROFEN ZATOKI to preparat, który łagodzi ból, ogranicza podwyższoną temperaturę ciała i działa przeciwzapalnie. Neutralizuje symptomy przeziębienia i grypy.Skład:(1 tabletka zawiera): Ibuprofen 200 mg, Chlorowodorek pseudo...
NUROFEN Zatoki x 12 tabletek

NUROFEN ZATOKI to preparat, który łagodzi ból, ogranicza podwyższoną temperaturę ciała i działa przeciwzapalnie. Neutralizuje symptomy przeziębienia i grypy.

Skład:

(1 tabletka zawiera): Ibuprofen 200 mg, Chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg

Działanie:

Preparat charakteryzuje się złożonym składem. Zawiera ibuprofen i chlorowodorek pseudoefedryny dzięki którym wspomaga leczenie przeziębienia i grypy. Łagodzi dolegliwości bólowe (szczególnie te związane z zatokami), zmniejsza gorączkę oraz działa przeciwzapalnie. Wykazuje właściwości udrażniające nos i zatoki.

Przeciwwskazania:

- uczulenie na składniki preparatu lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne

- wrzody żołądka/dwunastnicy

- perforacja bądź krwawienie

- niewydolność nerek lub serca

- zaburzenia systemu sercowo-naczyniowego

- nadczynność tarczycy

- skaza krwotoczna

- ciąża

- okres karmienia piersią

Wskazania:

Należy podawać w przypadku niedrożności nosa i zatok, które przebiegają z dokuczliwym bólem głowy, a także podwyższoną temperaturą ciała.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.