Ibuprom

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

, US Pharmacia

Dawka:

200 mg

Opakowanie:

Koszyk:

12,70 zł

(12,70 zł / 10 sztuk)

Więcej informacji o Ibuprom

IBUPROM 200 mg * 10 tabletekSkład: 200 mg ibuprofenu.Wskazania: Pierwotny zespół bolesnego miesiączkowania. Jako lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy w reumatoidalnym zapaleniu stawów, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa, chor...

Skład Ibuprom

  • Substancja czynna zawarta w jednej tabletce: ibuprofen 200 mg
  • Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, skrobia kukurydziana , guma Guar, talk, krospowidon, krzemionka koloidalna, utwardzany olej roślinny, hydroksypropyloceluloza, kaolin, sacharoza, żelatyna, glikol polietylenowy, cukier konfekcjonowany, guma akacjowa, dwutlenek tytanu, węglan wapnia, wosk Carnauba, barwniki Opalux White AS 700 i tusz Opacode Black S-1-17823

Ulotka produktu Ibuprom

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.