Allegra

tabletki powlekane

produkt dostępny bez recepty

Feksofenadyna (fexofenadine)

Dawka:

120 mg

Opakowanie:

10 tabletek
dostępny, cena 11,50 zł

Koszyk:

11,50 zł

Więcej informacji o Allegra

Allegra, tabletki powlekaneSkładFexofenadini hydrochloridum 120 mg,ZastosowanieAllegra zawiera feksofenadyny chlorowodorek, który jest lekiem przeciwhistaminowym.Allegra jest stosowana u dorosłych i u dzieci w wieku 12 lat i starszych w leczeniu obja...

Allegra, tabletki powlekane

Skład

Fexofenadini hydrochloridum 120 mg,

Zastosowanie

Allegra zawiera feksofenadyny chlorowodorek, który jest lekiem przeciwhistaminowym.

Allegra jest stosowana u dorosłych i u dzieci w wieku 12 lat i starszych w leczeniu objawów kataru siennego (sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa), takich jak: kichanie, swędzenie nosa, katar lub uczucie zatkanego nosa oraz swędzenie, zaczerwienienie i łzawienie oczu.

Dawkowanie

Dla osób dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i starszych

Zalecana dawka to 1 tabletka (120 mg) raz na dobę.

Tabletki należy przyjmować doustnie, przed posiłkiem, popijając wodą.

Jeśli objawy nie ustąpią po 5 dniach od rozpoczęcia stosowania leku, należy skontaktować się z

lekarzem.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.