Grypostop

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

Dekstrometorfan (dextromethorphan)

,

paracetamol

,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

, Medicofarma

Opakowanie:

24 tabletki
niedostępny

Koszyk:

Więcej informacji o Grypostop

Skład:1 tabl. powl. zawiera 325 mg paracetamolu, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny, 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu.Wskazania:Doraźne zwalczanie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, ...

Ulotka produktu Grypostop

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.