Fervex o smaku malinowym

produkt dostępny bez recepty, granulat (do wytworzenia płynu),

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenyramina (pheniramine)

, Bristol-Myers Squibb

Dawka:

500 mg + 200 mg + 25 mg

Opakowanie:

8 torebek 12,75 g
dostępny, cena 18,50 zł

Koszyk:

18,50 zł

Więcej informacji o Fervex o smaku malinowym

Fervex 8 saszetek - smak malinowyDoraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat. Skład: Jedna saszetka 13,100 g zawiera: - Paracet...
Fervex 8 saszetek - smak malinowy

Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat.

Skład:

Jedna saszetka 13,100 g zawiera:

- Paracetamol 500 mg

- Kwas askorbowy 200 mg

- Maleinian feniraminy 25 mg

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy w podawaniu kolejnych dawek powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku upośledzenia czynności nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min), należy zachować co najmniej ośmiogodzinne przerwy między dawkami. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej lub chłodnej wody.

Ulotka produktu Fervex o smaku malinowym

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.