Fervex Junior

granulat (do wytworzenia płynu)

produkt dostępny bez recepty

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

+

paracetamol

+

Fenyramina (pheniramine)

Opakowanie:

8 torebek 3 gramy
dostępny, cena 22,00 zł

Koszyk:

22,00 zł

Więcej informacji o Fervex Junior

FERVEX JUNIOR 8 saszetekSkład: 3 g granulatu (1 saszetka) zawierają:* paracetamol - 280mg* witamina C - 100mg* maleinian feniraminy - 10mgDziałanie: Paracetamol ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Maleinian feniraminy ma działanie przeciwh...
FERVEX JUNIOR 8 saszetek

Skład: 3 g granulatu (1 saszetka) zawierają:

* paracetamol - 280mg

* witamina C - 100mg

* maleinian feniraminy - 10mg

Działanie: Paracetamol ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Maleinian feniraminy ma działanie przeciwhistaminowe (zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, dzięki czemu udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i zmniejsza łzawienie oczu).

Dodatek witaminy C uzupełnia jej niedobory.

Zastosowanie: * stany grypowe

* przeziębienia

* katar (również sienny)

* zapalenie gardła.

Przyjmowanie: * Dzieci od 6 do 10 lat: 1 saszetka dwa razy w ciągu 24 godzin.

* Dzieci od 10 do 12 lat: 1 saszetka trzy razy w ciągu 24 godzin.

* Dzieci od 12 do 15 lat: 1 saszetka 4 razy w ciągu 24 godzin.

Przerwy między kolejnymi dawkami powinny wynosić co najmniej 4 godziny.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.