Fervex

granulat (do wytworzenia płynu)

produkt dostępny bez recepty

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

+

paracetamol

+

Fenyramina (pheniramine)

Dawka:

500 mg + 200 mg + 25 mg

Opakowanie:

8 torebek 13 g
dostępny, cena 18,60 zł

Koszyk:

18,60 zł

Więcej informacji o Fervex

Fervex 8 saszetek - smak cytrynowyDoraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat. Skład: Jedna saszetka 13,100 g zawiera: - Parace...
Fervex 8 saszetek - smak cytrynowy

Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat.

Skład:

Jedna saszetka 13,100 g zawiera:

- Paracetamol 500 mg

- Kwas askorbowy 200 mg

- Maleinian feniraminy 25 mg

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy w podawaniu kolejnych dawek powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku upośledzenia czynności nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min), należy zachować co najmniej ośmiogodzinne przerwy między dawkami. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej lub chłodnej wody.

Nie stosować dłużej niż 5 dni bez porozumienia z lekarzem.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.