Coldrex Maxgrip o smaku cytrynowym

proszek (do wytworzenia płynu)

produkt dostępny bez recepty

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

+

paracetamol

+

Fenylefryna (phenylephrine)

Opakowanie:

10 torebek 6,427 grama
dostępny, cena 24,30 zł

Koszyk:

24,30 zł

Więcej informacji o Coldrex Maxgrip o smaku cytrynowym

Coldrex MaxGrip (smak cytrynowy) 10 saszetekPreparat polecany w leczeniu objawów przeziębienia i grypy.Działanie:Coldrex MaxGrip jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym (paracetamol w maksymalnej dawce), obkurczajacym naczynia krwi...
Coldrex MaxGrip (smak cytrynowy) 10 saszetek

Preparat polecany w leczeniu objawów przeziębienia i grypy.

Działanie:

Coldrex MaxGrip jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i

przeciwgorączkowym (paracetamol w maksymalnej dawce), obkurczajacym

naczynia krwionośne błon śluzowych nosa, zmniejszającym przekrwienie,

udrożniającym nos i zatoki - (fenylefryna) i uzupełniającym niedobory

witaminy C (kwas askorbowy).

Skład:

1 saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i

40 mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: sacharozę, kwas

cytrynowy, cytrynian sodu, skrobię kukurydzianą, cyklaminian sodu,

sacharynian sodu, bezwodną krzemionkę koloidalną, aromat cytrynowy,

naturalną kurkuminę

Przyjmowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Jedna saszetka preparatu Coldrex MaxGrip

co 4 do 6 godzin. Nie stosować więcej niż 4 saszetki na dobę. Jeżeli

lekarz nie zaleci inaczej - preparatu Coldrex MaxGrip nie należy stosować

dłużej niż siedem dni. Proszek należy rozpuścić w gorącej wodzie i wypić.

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.