Theraflu Max Grip

produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu),

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, GlaxoSmithKline

Opakowanie:

10 torebek 7,6 grama
dostępny, cena 24,82 zł

Koszyk:

24,82 zł

Więcej informacji o Theraflu Max Grip

CHOLIGRIP MAX 8 sasz. Łagodzi dolegliwości bólowe, zmniejsza ciepłotę ciała oraz wpływa na udrożnienie nosa. Sprawdza się w czasie leczenia przeziębienia i grypy. Stanowi źródło witaminy C.WSKAZANIA:Stosować w przypadku grypy i przeziębienia, którym t...

CHOLIGRIP MAX 8 sasz.

Łagodzi dolegliwości bólowe, zmniejsza ciepłotę ciała oraz wpływa na

udrożnienie nosa. Sprawdza się w czasie leczenia przeziębienia i grypy.

Stanowi źródło witaminy C.

WSKAZANIA:

Stosować w przypadku grypy i przeziębienia, którym towarzyszą takie

symptomy

jak ból głowy, dreszcze, ból gardła, katar, nieżyt zatok nosowych.

DZIAŁANIE:

Preparat należy do kategorii złożonych leków. Wchodzące w jego skład

substancje znane są ze swoich dobroczynnych właściwości wspomagających

walkę z

infekcjami w obrębie dróg oddechowych. Preparat przede wszystkim łagodzi

dolegliwości bólowe, zmniejsza podwyższoną temperaturę ciała oraz powoduje

obkurczenie naczyń krwionośnych śluzówki nosa i ogranicza jej

przekrwienie.

Dzięki temu udrażnia nos. Dodatkowo witamina C stymuluje naturalne

mechanizmy obronne organizmu, wzmacniając odporność.

SKŁAD:

1 saszetka zawiera jako substancje czynne 1000mg paracetamolu, 70mg kwasu

askorbowego i 10mg chlorowodorku fenylefryny oraz substancje pomocnicze w

tym 5000mg sacharozy, 117mg sodu, żółcień pomarańczową, karmoizynę i

aspartam

PRZECIWWSKAZANIA:

- uczulenie na substancje składowe - niewydolność wątrobowa - poważna

niewydolność nerek - nadczynność tarczycy - schorzenia serca - alkoholizm

- cukrzyca, jednoczesne leczenie trójpierścieniowymi lekami

przeciwdepresyjnymi, blokującymi receptory beta-adrenergiczne - jaskra

zamykającego się kąta

DAWKOWANIE:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: jedną saszetkę produktu w razie

konieczności co 4 do 6 godzin, do 4 razy na dobę. Nie stosować więcej

niż 4 saszetki na dobę

PRODUCENT:

GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE

Ulotka produktu Theraflu Max Grip

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.